| blackshadow1234 a întrebat:

De cateva zile sunt trista, fara chef de nimic si putin nepasatoare si ma port indiferent cu toata lumea. Eu ma port asa pentru ca saptamana asta a inceput scoala, si mai am si cursuri multe si ma obosesc, mai e si motivul ca ma simt singura, prietena mea cea mai buna se poarta ciudat de cateva zile,nu mai era cum eram inainte, nici eu numai sunt cum eram inainte pentru ca o vad pe ea asa. Eu incerc sa repar chestia asta, sa isi revina odata, ca daca o vad cum era inainte, de radeam amandoua de se auzea peste tot, acum abia mai facem asa. Recunosc, nici eu nu sunt perfecta, dar cand e vorba de prieteni, te ranesc foarte tare, si eu mereu pun suflet pe prieteni, mai ales pe prietena mea cea mai buna, tin mult la ea dar s-a schimbat mult, si nu stiu cum sa o fac sa fie cum era inainte. Ce pot sa o fac sa fie la fel cum era inainte? Cum sa fac sa fiu si eu la fel cum eram inainte?

3 răspunsuri:
| ριтιкaa1998 a răspuns:

Mrrr rolling on the floor))))))

| GeaniBirloi a răspuns:

WOW,credeam ca sunt singurul care ma simt asa. Exact ce ti se intampla tie mi se intampla mie doar ca eu sunt baiat si prietenul meu cel mai bun se poarta ciudat cu mine.Pai ce te-ar ajuta este sa vorbesti cu prietena ta, sa o intrebi ce s-a intamplat cu ea si sa ii spui prin ce treci acum.Crede-ma daca iti este prietena cu adevarat te va ajuta si va intelege.Bafta!

| flowerpower0708 a răspuns:

Uita-te pe youtube la faze haioase si asculta muzica care te face sa dansezi sau sa canti...si eu am avut aceeasi problema...