| мιcнєℓℓє a întrebat:

De ce eu? De ce nu am noroc la prietena adevarate? Incep sa ma las pagubasa...nu am nici o prietena adevrata toate au fite pe cap si mofturi, chiar nu sunt bune prietene pe lumea asta?crying. Am avut una dar m-am certat extrem de tare si de 4 luni nu mai suntem. A plecat in Germania definitiv! Ceva sfaturi? Cateodata stau si incep sa plang dupa ea.Radeam impreuna, ziceam defectele una alteia... dar la un momentdat a devenit mai rece cu mine si incepea sa ma barfeasca. Oare avea ceva pe sulfet? Oare eram eu de vina?thinkingcryingSfaturi? Funda!cryingcrying

Răspuns Câştigător
| marina11 a răspuns:

Sincer.as vrea sa iti dau cateva sfaturi.dar nu prea sunt eu in masura pentru trebuie sa recunosc ca nu prea am trecut prin situatii asa de accentuate decat destul de minore.dar eu spun sa o suni si sa o intrebi.pentru ca asa toata viata o sa te bantuie intrebarea asta. bafta :*

4 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Nu esti tu de vina
in ziua de azi ' asa ii moda '. n-ai ce sa faci. dar o sa gasesti prietene adevarate in viata. pe astea care nu-ti sunt prietene da-le incolo. vei mai gasi si altele. nu trebuie sa suferi pentru niste farierewinkingwinkinghappy

| TeManancCuNutella a răspuns:

Daca nu ai facut nimic rau in preama ei, nu cred ca erai tu devina.
Poate ca avea probleme in familie, sau daca avea pr poate cu el...
Si si eu am 2 pr adevarate.Dar cateodata imi pare ca pr mea care o stiu de o viata nu e adevarata sad pentru ca deocamdata are tot fite pe cap, dar eu sunt plecata in spania, si nu le vad, doar ca vb pe mess.Si cealalta simt ca imi este adevarata prietena. happy.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
:*

| Gina1 a răspuns:

Nu poti avea incredere in nimeni, in ziua de azi, toate te tradeaza, barfesc si spun multe minciuni despre tine. odata ce a inceput sa te barfeasca era clar ca nu prea iti mai era prietena, daca ai facut ceva ce pe ea a deranjat-o, in mod sigur venea la tine si iti spuneawinking, fa-ti alta prietena, si incearca sa o uiti, este spre binele tau happy

| AnonymousQ666 a răspuns:

Sfaturi! ti.a dat destule marina11...big grin vrei sa fi prietena mea? :* putem vb cand vrei uh:* si voi fi buna chiar ff buna prietena cu tine:* te roog! si eu sunt cam in aceeasi situatie.doar una e cat de cat buna.dar tot face mofturi! iti povestesc cum e! deci vrei:* plizzz:*