| Morder a întrebat:

Buna TPU...
De ce unele fete bârfesc intr-una? adică nu au ceva mai bun de făcut? eu am ajuns intr-o situaţie in care dintr-o barfă pe jumătate adevărată foarte multă lume mă urăşte toţi mă evită norocul meu ca am un caracter puternic si pot face faţă insă câteodată simt că nu mai rezist am nişte gânduri negre... am rămas singur doar cu familia, stau toată ziua in casă la scoală mă simt terorizat înainte de intâmplarea asta viata mea era OK dar acum câteodată îmi zic că ar fi mai bine să morrr...LIFE SUCKS!

Răspuns Câştigător
| RuxandraBianca a răspuns:

Pai spune-le oamenilor adevarul ca daca nu spui nimic vor crede ca acea barfa e adevarata...si lasa gandurile negre de o parte - nu sunt bune. si zi mersi ca nu esti slab de inger ca mine! te pupwinking