| ScarlatElenaa a întrebat:

TPU! De ceva, timp am ales la facebook profilul(cronologie). Acum, insa ma cam deranjeaza si as vrea sa revin la profilul initial(cel normal). Stiti cum as putea?
Multumesc anticipat! funda:*

Răspuns Câştigător
| corinusdeplus a răspuns:

Buna,am citit pe un site autorizat ca de la cronologie nu se mai poate trece la profil normal si ca ar trebui ca in scurt timp toate profilele sa treaca automat la cronologie...Nici mie nu-mi place. Funda?

1 răspuns:
| Georgi2011 a răspuns:

Din pacate nu mai poti reveni la profilul initial.Cronologia nu mai poate fi schimbata