| eliael a întrebat:

De ceva timp am inceput sa recrutez noi membrii in Clubul Alpin Roman, dar am observat ca tinerii nu sunt deloc interesati. Care credeti ca este cauza?

1 răspuns:
| positivity a răspuns:

Tinerii încep să fie interesați de altceva, de șmecherie, de răzbunare, cluburi, băutură, în nici un caz natură, iubire, pace.
Într-o bună zi, oamenii îșu vor deschide ochii și vor fi uimiți de peisajul în care se vor află, de toată poluarea pe care au produs-o.
Până atunci, bucură-te cum poți făcând ceea ce îți place.