| WeakSide a întrebat:

De ceva timp am observat că aproape toată lumea are ceva cu mine. Am 1 prieten si el îmi spune că alți "prieteni", mai degrabă partneri de fotbal fac mișto de mine. Eu când ies nu prea mă bag în seamă cu ei pe lângă salut, altceva nu vorbesc. Sunt calm, dar așa e și la școală și oriunde.

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Problema e ca te afectează si asta le alimentează mai tare invidia. Oamenii sunt invidiosi din orice si rad sa mascheze asta. Treci peste, te vei obișnui cu timpul.

3 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Așa este lumea, în secolul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil sunt ei anti sociali sau mai degraba "timizi", tu nu faci nimic gresit daca doar vrei sa vorbesti cu ei sau poate sa iesiti la un suc, bere sau ceva.

| danaieladaniela a răspuns:

Nu baga ce zice lumea in seama findca este rea!
Sa iti intre pe o ureche si sa iti iasa pe alta ceea ce spun ei.