| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.

De ceva timp m-am apucat de fumat si vreau sa ma las deoarece imi afecteaza sanatatea. As vrea sa imi iau un vape. Am auzit ca e cea mai buna metoda sa te lasi. Stie cineva cum as putea sa imi iau unul daca am 15 ani?

Răspuns Câştigător
| CosminCD a răspuns:

Uite, sper că te ajută aceste sfaturi pe care le-am expus într-un video https://www.youtube.com/watch?v=xT6lKUWdmDA
Îți doresc succes!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cea mai buna metoda este sa nu mai fumezi deloc, nici macar vape. De la el vei reveni la tigarile clasice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar de ce te-ai lasa? Adica pana la urma de exemplu bunicii mei fumeaza toti si o duc bine mersi. Au 85 respectiv 80 de ani si nu i-am auzit niciodata plangandu-se de ceva. E exagerata chestia cu fumatul

| PsyhoChild a răspuns:

Tigarile sau vapatul iti afecteaza in acelasi mod corpul rolling on the floor). In momentul in care iti expui plamanii la orice tip de fum iti afecteaza sanatatea, asa ca si vape-ul iti va afecta sanatatea.

| prafdestele28 a răspuns:

Am exact aceiasi problema. Și eu vreau sa trec la vape. Oricum pe nimeni nu interesează câți ani ai, o sa ti-l dea la orice magazin de genul vape shop, inclusiv online=)