| Darkhopo a întrebat:

Buna seara TPU, fumez de un an si ceva si m-am gandit sa imi iau un vape ca sa renunt in timp la fumat. Am decis deja ce vape voi lua dar intrebarea este, pentru cine vapeaza si stie, cat de mult te tine 100 de ml de lichid?

4 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Salut. Depinde în mare măsură de cât vapezi, pe mine mă ține 100 de ml in jur de două luni și vapez câte puțin cam din oră în oră să zic.

| Darkhopo explică (pentru mastadont):

Bine 100 ml lichidul in sine daca mai pun si 2 shoturi de nicotina undeva la 140 ml

| Alinextrafin a răspuns:

Pei depinde de foarte multe factori:
- ce tigara electronica ai?
- Cat de des tragi din tigara?
- Ce raport VG/PG are lichidu?
Aici niste informatii utile : https://e-potion.ro/cum-alegi-lichidul-pentru-tigara-electronica/

| Darkhopo explică (pentru Alinextrafin):

Salut tigara mea electronica pe care o folosesc este innokin edura t22 pro un chit pentru incepatori care am auzit ca e decent si de cat fumez de obicei ies de la liceu si find la țară fumez seara undeva la 45 minute