| Zarushka123457098 a întrebat:

De cine va place mai mult de Conncent-r sau de Alex Velea? Si din melodiile lor...Vara nu dorm. si Minim doi. care va place mai mult?

Răspuns Câştigător
| GirlAlexia a răspuns:

Connecte-R-Vara Nu Dorm

6 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

De paraziţii, ăştia 2 is 2 gogomani

| MariusF23 a răspuns (pentru Cosmiinna):

Traiasca Ombladon si Cheloo!

| Cosmiinna a răspuns (pentru MariusF23):

peace sign Atât!

| DarkBlood32 a răspuns:

Niciuna. oh go on

| xBya a răspuns:

Niciuna nu`mi mai place. Se difuzeaza intr`una, peste tot unde te duci. Eu am inteles asta cu hit`urile verii da mai las`o dracu', e obositor deja. Cand trec pe langa magazine/cafenele si aud asa ceva nici nu ma gandesc sa intru, mi se face scarba.

| Zarushka123457098 explică:

Scuzati-ma Connecte-R nu conncent-r! am avut cateva greseli.scz