| PufuletsiCuCiocolata a întrebat:

De craciun o sa ma duc la Poiana Brasov si vreau sa incerc sa ma dau pe Snowboard(pe placa) si nu stiu cum e, o sa fie prima data pentru mine, as vrea sa stiu, o sa fie greu pentru mine? eu fiind incepatoare?

1 răspuns:
| simyniku a răspuns:

Si eu anul trecut am incercat pentru prima data placa. nu e greu deloc. tot ce trebuie sa faci este sa indoi un pic genunchii si sa stai mai mult aplecat pe fata. oricum trebuie sa iti arate cineva inainte sa iti fie mai usor.