| VloggeritaX a întrebat:

am fost impreuna cu un baiat cateva zile si ne-am despartit deoarece nu vorbeam din cauza emotilor pentru mine fiind prima relație, iar eu vreau sa mai incerc o data cu mai mult curaj dar nu stiu cum sa ii zic, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ioana3432B a răspuns:

Tu trebuie să îi spui adevărul. I-ați inima în dinți și spune-i că e prima ta relație și nu ști cum să te comporți în preajma lui. Succes!

| VloggeritaX explică (pentru ioana3432B):

I-am dat mesaj si l-am intrebat daca ma mai place, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Yon1470 a răspuns:

Daca-i spui unui baiat asa ceva, ca nu stii sa te comporti si nu tii si tu putin la feminitatea ta, o sa fii jucarie pentru el!