| sweetlovelything a întrebat:

sunt redactor la revista scolii si as dori daca puteti sa imi dati titluri de articole...care se pot incadra intr-o revista a scolii.....Va rog sa ma ajutati!:*:*

1 răspuns:
| Zoey112 a răspuns:

Pai de ex :,, febra facebook-ului,,-sa ceri pareri ale elevilor din scoala (cat timp stau pe facebook pe zi)
poti sa scrii un articol despre saptamana altfel sau despre paste cu traditii si obiceiuri care nu sunt atat de cunoscute, sau despre mancare traditionala cu retete mai ciudate.
sper ca ti-am dat idei happy