| Căpșuni a întrebat:

Buna TPU
De curand un prieten mi-a spus cateva glume... Ceva de genu :
-Stii bancul cu URSUS? Ursus(urc sus) si o flocosesc pe mama ta!
-Stii bancul cu DACIA? Daciare (da ce are) daca o flocosesc pe mama ta?
-Stii bancul cu CAMASA? ...Camasa(cam asa) o flocosesc pe mama ta!
-Am inceput o noua dieta pe baza de VISINE ...Visine( vi si ne ) f***m pana slabesc!

Stiti cumva si altele tot in genul asta?
Dau funda

4 răspunsuri:
| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Cum se numeşte doza cu camasa?

| Maioru a răspuns:

Bancul cu New York-nu ior cadea pantalonii.Bancul cu VINUL-vin la tine, Bancul cu TEIUL-te iubesc, Bancu cu CEPU-ce pusca mea vrei, Bancul cu CEARA-ceara ma-si, Bancul cu INTAI MAI-intai mai invata

| CryForYourLove a răspuns:

Sti bancu cu visinele? Vi si ne sugi ***

| devilmaycry4 a răspuns:

Cred ca aici gasesti cele mai multe:

http://www.sugubat.ro/cauta?q=stii+bancul+cu