| emilie_8883 a întrebat:

de doua zile incoace visez...ca plang in hohote! straight face
in prima seara m-am trezit plangand. iar aseara numai in somn am visat
stie cineva ce inseamna? pupp:*

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Tu esti stresata cumva? sau ai stari depresive? te-a afectat ceva din trecut?
numai asa mai patesti.sa visezi ca plangi.defapt asa faci cand ai ceva ce te macina in relitate, visul e un rezultat al gandirii omului, la care de fapt nici el el nu se aprofundeaza.
incearca si tu sa te mai rogi inainte sa adormi.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e nimic din alta lume doar intamplari din vis

| Lora a răspuns:

PLANSET: daca tu plangi- nevoia de a te descarca, de a fi ascultat de cineva, sentimentul ca esti singur; daca plange un copil – partea vulnerabila si inocenta din tine a fost atinsa, cineva care te-a lovit in punctul sensibil; daca plange altcineva langa tine – sentiment de mila care te consuma. Iti consumi energia gandindu-te la nefericirea altora.

| pwp a răspuns:

Prin plans te descarci, deci e bine!
poate ai trecut prin ceva rau la scoala, sau poate o nota proasta, nu stiu!
poate a fost doar un vis urat!
pa-pa!love struck

| xD101 a răspuns:

Buna.
Tu simti nevoia de a te descarca, de a fi ascultata de cineva, ai sentimentul ca esti singura.

| Sun life a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa insemne ceva. pur si simplu visele sunt multitundinea gandurilor care te framanta intr-o zi.straight face

| mary_1175 a răspuns:

Ai o suparare? esti stresata? faptul ca visezi ca plangi in hohote inseamna ca suferi si nu stii um sa scapi de probleme