| Gixaabaii a întrebat:

Heii Tpuu!love struck nu stiu. dar de cateva zile il tot visez pe prietenul meu ...ca ne sarutamm si ne iubim asa multtlove struck.oh go on.si aseara am visat ca plangeam din cauza lui si numai puteam.si m`am aruncat in fata masinii.si murisem. apoi m-am trezit... ce se intampla cu mine? de ce il visez in fiecare searA?

Răspuns Câştigător
| D0zzz a răspuns:

Esti prea atasata de el probabil, te gandesti prea mult la el si atunci subconstientul actioneaza. de asta il visezi. parerea mea e sa incerci sa treci peste, daca incerci sa-l uiti nu vei mai visa asa. Mult noroc! kiss

1 răspuns:
| Maya. a răspuns:

Pentru ca probabil el are un impact mai mare asupra ta in zilele astea...Visele nu sunt altceva decat emotii adunate peste zi...Incearca sa te gandesti la altceva inainte de culcare, asta desigur daca nu iti place ca il visezi.

Daca iti place, spor la vise atunci.laughing

Mult succes!