| aura23acp a întrebat:

de la ceva vreme mie nu imi merg boxele am driverul de la sunet instalat si daca le iau si le pun la alt pc merg, dar asa la pc meu nu mai merg, inainte mergeau, acum nu stiu ce au, va rog ajutafima FUNDA ( scuze categoria )

1 răspuns:
| Mozurov a răspuns:

Intra in control panel la sectiunea audio.verifica volumul boxelor si iti mai recomand sa mai verifici sa nu fie dat pe mute volumul general(in gasesti jos in dreapta langa ceas, iconita audio).