| adrianajollie a întrebat:

de la o vreme am ceva probleme cu parul. Acum catva timp un an si ceva foloseam zilnic placa, imi faceam zilnic baie, imi tapam parul si il vopseam cat de des puteam. Ideea e ca acum imi cade in prostie de la parul des pe care il aveam acum a ajuns sa mi se vada pielea capului. Vreau si eu sa stiu ce as putea face. Acum nu m`am mai vopsit si imi fac baie o data-de 2 ori pe saptamana, nu mai folosesc placa si ceara de par, in schimb il tapez, pentru ca am ramas fara pic de volum. Ce as putea face? Uleiul de ricin bun? Aveti vreo alta solutie?

1 răspuns:
| BiancaB_2401 a răspuns:

Da,te-ar ajuta mult.Si eu am avut aceeasi problema din cauza placii.