| BiancaB_2401 a întrebat:

FUNDA! Folosesc placa zilnic, imi tapez parul, mi-l spal de 2 ori pe saptamana si imi cada in continuu.Nu mai stiu ce sa fac, am numai par pe toate hainele. Vreo solutie?

Răspuns Câştigător
| gabriela10 a răspuns:

Eu cred ca placa are rolul ei in caderea parului(si mie mi se intampla). Poate ca ar trebui sa-ti lasi parul sa mai 'respire' un timphee heesi daca nu merge, incearca un tratament de la farmacie sau poti sa-ti 'prepari' si tu acasa!

2 răspunsuri:
| szecteles a răspuns:

Si eu fac aceeasi tampenie
Placa toceste parul n.o mai folosi zilnic

Si cu tapatul lfl il strici mai bine tunde-te in asa fel incat sa nu mai ai nevoie de ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, renunta la placa!
Ti-l arzi. si cred ca de aia iti si cade din cauza placi!