| Raisa a întrebat:

Buna TPU.
De maine merg la aerobic.Pana in vara.De cateva ori/saptamana.
Cand se va incalzi vremea voi incepe sa fug 30 min/zi, dimineata devreme inainte de scoala.
Voi elimina painea, dulciurile, carnea de porc sau carnea grasa din lista de alimente.In locul acestora voi baga fructe si legume.Si mult ceai deoarece purifica organismul.
Daca voi face si cateva exercitii pilates in fiecare zi, oare voi reusi sa slabesc pana prin iunie-iulie?
Vreau sa am in jur de 50 de kg.In momentul de fata am 70.
Optional: am forma de para, nu am ciclu menstrual inca.deci,ce sa fac?
Ajutati-ma cu niste sfaturi pentru a slabi ca chiar vreau sa slabesc pana in vara...Nu vreau sa stau inca o vara singura inchisa in casa toata ziua doar din cauza conditiei mele fizice! mersi anticipat.

3 răspunsuri:
| AliiB a răspuns:

Da vei slabi 100% cateva kg
un stil de viata sanatos cu alimente sanatoase va aduce doar beneficiiwinking
succes si sper sa obtii rezultatul asteptat! :*

| Onutzyk a răspuns:

Pai... e foarte bine ce ai de gand sa faci.
Elimina, pe langa dulciuri, carne grasa, etc si sucurile acidulate. INGRASA super mult!
Mananca in portii mici si dese, intr-o zi tb sa mananci de 3 plus alte 2 gustariwinking.
Nu te infometa!
Daca te infometezi, ti se va face super foame si vei manca prea mult -rezultatul - te vei ingrasa.
Totusi, nu stiu daca vei reusi sa dai jos 20 de kg, dar daca te tii cum trebuie de cura 10-15kg tot ar trebui sa dai jos thinking
Si nu uita... AI NEVOIE DE MULTA AMBITIEwinking

Succes! :*
Fudnitza?batting eyelashes

| andreea_4193 a răspuns:

Nam cu ce sa te mai ajut :d, ceea ce faci e bine :d, succes in continuare :d