| SpikLo a întrebat:

Vreau sa slabesc cateva kg! Sunt baiat am 15 ani dar nu stiu cate kg. Vreau sa slabesc deoarece am putina burtica..Nu stiu ce sa mananc dimineata la pranz si la cina. Nu vrea sa mananc pana in ora 6 deoarece ma culc la 2-3 dimineata..Imi plac foarte mult dulciurile daca mananc un biscuite belvita simplu pe zi este ok? Si de ce de la apa ma simt cat un balon straight face. (nu imi plac lactatele/prajelile si nici carnea de porc)

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Poți să bagi și 3 porci prăjiți în untură pe zi, dacă faci mișcare cât să arzi toate caloriile, rămâi în formă. În formă de om.

| SpikLo explică (pentru Wøodenpints):

Momentan vreau sa mai slabesc putin si dupa sa ma mentin in forma...

| Wøodenpints a răspuns (pentru SpikLo):

Mișcare. Multă mișcare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Abdomene multe pentru burtica.
Nu trebuie sa mananci atat de mult incat sa nu te mai poti ridica de la masa.
Putin si des si cat mai sanatos.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata si la pranz poti manca orice daca faci miscare, dupa cum a scris si ingerinfrant, faci abdomene dar atuci cand iti ridici corpul de la sol te opresti la 45 de grade, stai acolo pana numeri la 10 dupa care te lasi jos incet. Sa ai grija la respiratiewinking