| Chainsaw a întrebat:

Buna tuturor.Incepusem de cateva zile sa vb cu un baiat de 18 ani.Am inceput sa-l plac chiar daca ne-am vazut doar de doua ori.Prietenele mele imi ziceau ca el nu ar fi cu mine pentru ca eu am doar 14 si sta cu fete doar ca sa le f*ta.Am inceput sa ma gandesc mereu la el de cand m-am intalnit cu el si mereu sper sa ne vedem.Ma impacasem cu gandul ca nu ar fi cu minee ehh nu sunt nici dezvoltata si nu sunt foarte inalta dar macar ca prieteni.Ma intrebase acum cateva zile de o fata de aceeasi varsta cu mine ce mai face sa ii spun ca intrebat de ea si nu am raspuns sad imi venea sa plang cand am citit.Am vorbit cu aceea fata care imi este si prietena si mi-a zis ca s-a combinat cu el. sad Numai pot sad am plans ogramada, adica eu chiar am inceput sa tin la el sa ma gandesc numai la el stiind ca lui nu prea cred ca ii pasa de mine ma vede ca pe o fetita micuta cred pentru ca asa arat sad.eu cred ca sta cu ea doar sa o f*ta pentru ca arata bine la corp dar totodata e si frumoasa la fata majoritatea baietilor si fetelor confirma asta.Nu e numai parerea mea ca vrea sa o fu*ta si al altor persoane sad dar... oricum ea nu ar face asta si el cred ca stie atunci de ce mai sta cu el? Offff sad numai ma pot concentra la nimic, ma gandesc numai la el si ma gandesc cum e posibill.Incepusem sa ma aranjez dar nu pentru ell dar oricum... ea nici nu prea se aranjeaza si e fff frumoasa happy.Ce rost mai are sad oricum nu sunt nici dezvoltata ca ea pot sa ma imbrac cu haine si de 500 lei degeaba.Mi'a pierit tot cheful, de cate ori imi place de vreun baiat raman cu ochii in soare.+ cand eram mica eram baietoasa si prietenii lui ma cred nebuna sau habar n-am sad. Degeaba sunt draguta la fata daca la corp.Nustiu ce sa fac sad imi vine sa plang intr-una si ma gandesc numai la asta.El nu stie oricum ca il plac ma vede ca pe o surioara/fetita nicidecum ca pe o gagica cred.Incepusem sa cred ca poate tine si el la mine sad sad dar dupa faza asta, pur si simplu ma gandesc ca ziceam vine varaa ma aranjez ies in buricul gol toate prostiile astea dar pentru ce sad, am inceput sa ma consider urata. sad nu stiu ce sa facc sad

8 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Nu mai ai ce sa faci.Eu zic sa te apuci de romana.

| noob a răspuns:

Te-ai gandit la operatie de hernie?

| Spaz472 a răspuns:

Ar trebui sa ai incredere in tine vor mai fi si altii si oricum ai 14 ani...sa vezi cati o sa alerge dupa tine peste 2-3 ani ce naiba...Decat sa fii cu el apoi sa se vorbeasca de tine ca ai facut cine stie ce cu el mai bine stai cuminte si asteapta-ti randul ca vor mai fi si altii. Abia acum la varsta asta o sa incepi sa te dezvolti nu te plange ca o sa ai vreo 15-20 de ani in care vei avea destui baieti in viata si te vei satura, oricum asta e parerea mea ca baiat dar cred ca o fata te-ar ajuta mai mult decat mine asa ca ai grija ce faci. See ya!

| Etiene a răspuns:

Disperarea nu trebuie exprimata prin jargon si emoticoane; folosind limba romana literara e mai usor de inteles dorinta ta

| Chainsaw explică (pentru Etiene):

Ce legatura au emoticoanele? Eu cred ca am scris destul de clar, restul cum au inteles? Inseamna ca esti bolnav psihic si nu stii sa citesti happy

| Etiene a răspuns (pentru Chainsaw):

Prostia se poate manifesta in fel si chip.Regulamentul(daca stii ce-i ala) nu permite ca si scurtaturile tip sms. Tine cont ca am scris civilizat si nu te-am facut... in calduri.Zaaat.

| food23 a răspuns:

Treci peste.

| EuEuEuNutella a răspuns:

Nu ar trebui sa pierzi increderea in tine, sa nu te crezi urata, gandeste-te ca oglinzile sunt strambe, ca cantarul este defect. E cam mare baiatul si el are alte ganduri, si daca nu te place asa cum arati atunci el pierde, frumusetea trece prin burta... si iubirea la fel cateodata, dar oricum macar incearca. Spune-i ce simti pentru el, si daca nu te vrea, asta e viata continua mai sunt multi, asa ca Bafta.