| Anesia27 a întrebat:

De unde pot descarca un program cu care sa pot downloada muzica de pe you tube? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GeoJill29 a răspuns:

Cauti pe Google "YouTude Downloader" si gasesti acolo gratuit pe unul dintre site-uri.

6 răspunsuri:
| Adella92 a răspuns:

Uite eu de aici am descarcat youtube downloader http://youtubedownload.altervista.org/ dai la free download.ca el poti descarca orice dupa youtube. daca vrei ca muzica ce o iei sa o transformi in.mp3 acest program are si optiune pentru convertire.Eu una zic ca e f bun. Sper sa-ti fie de ajutor.

| florin193 a răspuns:

Incearca cu YouTube Downloader (de pe google)winking succes!

| Anesia27 explică:

Am gasit. va multumesc!

| RaduManole a răspuns (pentru Anesia27):

Anesia nu te supara dar esti cam... -- da-le si tu funda la copii ca si-au pierdut timpul

| Mykky_2706 a răspuns:

Http://www.flv2mp3.com/
bagi url-ul si dai next de restul se ocupa el, cel mai sigur si cel mai bun

| ChipdeLut a răspuns:

De pe www.vidtomp3.com,copiezi link-ul de pe youtube şi dai paste acolo, unde îţi apare, casuţa portocalie în care scrie Download.Mai departe te descurci.Eu aşa procedez, sau Youtube Downloader, cum au zis ceilalţi.Bafta! :)