| Sky_6013 a întrebat:

Buna TPUhappy! de unde pot sa descarc melodia de la filmul frumoasa si bestia in romana melodia care e si la promo ( "basmult de demult e adevarat.'). va roog muult sa imi ziceti si daca puteti sa dati un link ( nici nu se pune problema ca nu dau funa love struckwinking ). Multumeschappy

1 răspuns:
| sirina_7189 a răspuns:

Nu-ti dau direct link ...doar iti spun ce sa faci:
presupun ca vrei melodia mp3 deci:
intra pe youtube si cauta melodia sau un videoclip care are melodia aceea... apoi copie linkul
dupa aceea intrii pe www.vidtomp3.com si dai mai jos pana vezi o casuta ...si pui linkul acolo ...vezi ca trebuie sa astepti si o sa-ti apara sa dai de 2 ori download.te descurci tu