| DenisaS23 a întrebat:

De unde pot sa imi cumpar un animal webkinz? Am fost in Carrefour si nu mai sunt sad. Funda! (Scuze pentru categorie, e mai vizitata)

2 răspunsuri:
| ღCARMELAღ a răspuns:

Animalutele Webkinz pot fi cumparate din Inmedio, Cora, Carrefour si Micro(lil'kinz). Funda?

| DenisaS23 explică:

Sunt animalute de plus webkinz, ele vin cu un cod si codul se inscrie pe http://www.webkinz.com/ si ai grija de el. Dar nu am mai gasit in Romania. Si vreau sa stiu de unde pot sa imi cumpar.