| fgsdfgdfgdsfgfd a întrebat:

De vreo 3 zile tin dieta.Mananc foarte putina paine,la scoala mananc cate un fruct,acasa cand ajung putina supa supa aceea o salata, un fruct...Si in fiecare seara alerg alerg aprox. 2 kilometri.Voi slabi daca continui?

Răspuns Câştigător
| Elena1102 a răspuns:

Eu zic ca da

3 răspunsuri:
| ErickEmil a răspuns:

Acest slabit nu e o stiinta fixa, tu trebuie sa mananci totul controlat, sa spunem ca inainte mancai patru felii de paine cu salam, acum sa mananci doua sau trei, sa te abtii din mancat dulciuri (Nu trebuie sa nu mai mananci deloc, eu mananc chiar des ciocolata in ultima vreme si anul trecut aveam 78 kg acum am 65laughing Si m-am inaltat cu vrei 15 cm. Deci trebuie sa iti micsorezi limitele (Precizez ca fac sala), nu trebuie sa stii tu ca alergi 2km si dupa vii acasa si te odihnesti. trebuie sa stii, te duci afara, iei si pe prietenii tai (sau prietenele) si tu alergi, mai sari, trebuie sa fii mai activ, acasa stai la computer cand te mai ridici mai faci o genoflexiune, cand mergi la magazin mai fugi un pic, mai mergi la o plimbare cu bicicleta, acum ca e vara mergi sa inoti putin, orice miscare "slabeste". bafta big grin

| hecamefrommetalland a răspuns:

Nu,îți vei înrăutăți starea de sănătate, mănâncă mult și variat(sau aproape mediu). Consumă multă apă și aleargă dimineața și seara.

| ellamary a răspuns:

Depinde de organism, normal ar trebui sa slabesti dar vezi sa nu te imbolnavesti de altele...