| ChristineW a întrebat:

TPU! Deci, am 13 ani. Si fumez de vreo 5 lunii, iar ieri un prieten mi-a dat cateva fumurii de tigare cu drog. Am tras si mi-a placut. Dar o fata care se drogeaza cu el in general si imi e foarte buna prietena a zis ca probabil mia tras teapa si nu era chiar praf de drog in tigarea aia. Avea gust de iarba, cei drept, iar praful era verde. Voi ce ziceti, chiar era drog? Pentru ca mai vreau rolling on the floor

12 răspunsuri:
| Adison a răspuns:

Nu mi se pare amuzant, ai doar 13 ani pana mea! tu chiar vrei sa te droghezi la varsta asta? stii macar ce riscuri are asta? SFAT:psihologul sau parintii te pot ajuta.

| firelord66 a răspuns:

Lasa-te frate ca iti strici sanatatea!

| ChristineW explică:

Aha... decii cand a facut tigarea a pus o foita un filtru la sfarsit si in mijloc nicotina de tigare si un prah verde. Si avea gust de iarba de pe jos, nu drog laughing

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna...de obicei in joint-uri nu se pune "praf"-1 la mana
2 la mana- nu poate avea gust de "iarba"
3 la mana-nici macar ''verdele '' nu e verde cand il fumezi deoarece in general e uscata
deci...nu stiu ce ti-a dat insa nu cred ca era iarba...sau " drog ''cum spui tu.
sper ca te-am ajutat
baftahappy

| skinnylove a răspuns:

Iti trebuie droguri la 13 ani...

| Kazimir a răspuns:

Esti atat de prost. cica fumezi iarba pentru prima oara si afirmi ca avea gust de iarba.da de unde stii ce gust are iarba? incearca tata cu dextrometorfan (tussin forte, rofedex) trihexifenidil (romparkin), benzidamina (tantum rosa) pseudoefedrina (regenon) oricum la varsta ta... esti praf. asteapta sa mai cresti si foloseste drogurile cu cap pentru psihedelism nu pentru a te simti mai bine

| BurnInHellSucker a răspuns:

Crede-ma nu o sa o|il faci tu sa nu mai fumeze...
Avea gust de iarba? de care iarba? iarba adica plante sau droguri? daca asta a fost prima data nu poti sa zici ca avea gust de iarba in cazul drogurilor pentru ca nu aveai de unde sa stii ce gust au si daca te referi la iarba adica verdeata mi-e mila de tine ca ti-ai luat asa mare teapa incat sa fumezi iarba de pe jos laughing si...si mai straniu...de unde stii tu ce gust are iarba (de pe jos)?

| oceanfreshair a răspuns:

Scuze daca te superi dar esti super prost, omulelaughinglaughingla 13 ani tigari si droguri?! pai maicata stieeee? baa deci copii din ziua de azi sau tampit rau la caplaughinglaughingsi eu am 13 ani, aproape 14 si nu imi trebuie asa ceva(deocamdata prietenaslaughing )thoamneee deci esti dus cu capu, iti strici toata sanatatea...la 18-19 ani sa zicem ca ai putea sa incerci din nou asta daca chiar iti place, dar acum e prea devreme! Drogatule, succes si sper ca te-am ajutat laughinglaughinglaughing
P. S:daca esti fata, trece toate cuvintele la femininlaughinglaughinglaughinglaughing

| rrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Acea "iarba verde" era drog cel mai probabil.

| DixeDidi a răspuns:

Ok sa presupunem ca intrebarea asta nu e pusa la misto...PENTRU DUMNEZEU! Si eu am 13 ani dar ii multumesc LUI DUMNEZEU ca mi-a dat minte.Tu nu judegi? O sa ajungi un boschetar.Mi-e mila de tine!

| Alexandru_2130 a răspuns:

Drogurile in primul rand sunt niste tampenii.Asa daca ti la viata ta NU MAI CONSUMA

| Plushhhh a răspuns:

Firaial drak laughing de drak la 13 ni se drogheaza laughing)))