| Alexandra_7889 a întrebat:

Buna TPU
deci am sa va povestesc ceva...
astazi am fost afara si eram mai multi copii si cineva canta la chitara un prieten de al meu...si i-am zis sa cante o melodie. in timp ce o canta nu m-am mai abtinut si am inceput sa cant cu vocea numai ca eu in timp ce cantam aveam capul in palme si fata inspre pamant dupa ce am terminat de cantat la geamurile blocului de vizavi erau cred ca vreo 20 30 de oamnei...
ce credeti au iesit la geam ca l-e placut sau ca se minunau ca, cantam asa prost (voce si chiatar)
raspunsuri
fundita
>:"

Răspuns Câştigător
| Mikaela a răspuns:

Poate ca au fost surprinsi auzind la bloc pe cinava cantand astfel. Probabil ca le-a placut, nu mai fi neincrezatoare in tine.Nu inseamna ca te-ai facut de ras.
Good luck!

2 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Mereu se aude frumos vocea de persoana si chitara.Si cea mai proasta voce se atenueaza cu chitara.

Si mai ales ca tu esti fata, sunt % la % sigura ca s-au minunat, poate nu pentru ca ai tu vocea extrem de frumoasa ci pentru ca se auzea frumos in tonalitate cu chitara

| Rocsaanna a răspuns:

Poateptk le placea melodia...si voi o cantati bine, altfel daca nu aveati huiduieli...asa cred