| الملاك a întrebat:

Buna,ma numesc Angel, am 20 ani,cant la chitara de ceva timp,pot spune ca nu exista vreo melodie care sa nu o pot canta,acum de ce ma aflu aici,raspunsul este ca caut o persoana care are voce si este din Iasi,si vrea sa facem un fel de proiect in genul JukeBox,asta inseamna ca nu va exista vreun gen muzical anume care sa ne reprezinte,inseamna ca o sa cantam orice se va potrivi si doar melodiile care transmit ceva,cele cu adevarat nemuritoare,in opinia mea,deci daca exista careva care vrea sa incerce sa cantam,este binevenit, muzica inseamna hobby si timpul meu liber, si de asemenea sper sa gasesc macar o persoana ca mine cu care sa pot incerca sa cant.Va doresc o zi cat mai placuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma descurc cu vocea destul de bine, dar am 13 ani si te intreb... nu ai cumva vreo ruda in sighisoara...
deci si varsta si localitatea este o problema sad