| Alexandra_Ioana_1990 a întrebat:

Buna Tpu.Deci. am windows 7 ultimate.Nu am dat format la cel vechi si se misca cu incetinitorul. Nu stiu ce sa fac. Cand intru in vechiul windows care a fost xp, nu imi mai arat nici macar bara de start. Ce pot sa fac? si am incercat sa instalez Microsoft ofice power point. si nu-mi merge nici 2003 nici 2007. Ce pot sa fac sad? Fundaaa:*

1 răspuns:
| LittleEvil666 a răspuns:

Pai mai intai de toate ai instalat driverele video de sunet de la placa de baza daca este necesar?
Daca da incearca sa formatezi partitia cu windows Xp si 7 si fai un Clean Instal.