| AstaMicaTeIubesteMoolt a întrebat:

Deci baiatul pe care il plac a aflat {ca il plac} iar expresia fetzei lui a fost ceva de genu : "WOW!", dar de cand stie nu mai vorbeste cu mine pe mess{nu am vorbit niciodata "face to face" cu el}, nu mai raspunde am presupus ca nu e la PC, dar vorbeste cu prietenii comuni pe care ii avem, am fost mai "curajoasa" si i-am dat un Buzz dar tot nu a raspuns... Ce credeti ca s-a intamplat cu el? de ce nu mai vorbeste cu mine? ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Amalia a răspuns:

Cred ca ii rusine sa mai dea ochii cu tine, poate nu stie ce sa-ti spuna.Are nevoie de timp, si e normal.Lasa-l cateva zile, 2-3.si daca tot nu zice nimic, incerci sa ii scrii un bilet, si ii dau la un pr bun de al lui ca i-l dea.si in bilet scrii ca trebuie sa va intalniti, ca aveti ceva important de vb.Si acolo scapi de indoieli.Succes!

Si nu te descuraja :*. Funda?

| yyyyy a răspuns:

Pai cred ca nu te place! serios asa e

| Kta91 a răspuns:

E rusinos chiar daca ai facut tu primul pas.explica-i face to face si o sa te astepti cu un raspuns afirmativ. sper ca te-am ajutat. funda?batting eyelashes

| JsBeibDOLL a răspuns:

1.Daca expresia ar fi fost "wow" cu siguranta vorea cu tine acum
2. Daca nu mai vorbesti cu tine inseamna ca nu te place, sau ca il enervezi.
Adevarul doare

| JsBeibDOLL a răspuns:

Depinde de caracterul baiatului

| stefania_4959 a răspuns:

Cred ca ii este rusine de tine pentru. ca te place sau...nu mai am alt raspuns... fundita?

| terry_6693 a răspuns:

Clar baiatu e super timid...

| ShadyRecords a răspuns:

Cred ca nu stie ce sa faca.este timid. daca a ramas surprins 100% e timid dar toate la timpul lor. oricum el trebuie sa fac primul paswinking BAFTA big grin