| IubesteEa a întrebat:

Buna TPU deci eu plac foarte mult un baiat eu am 14 peste 3 luni fac 15 ani si el 17, si el stie ca il iubesc i-am trimis mesaj si nu mi-a raspuns la el, doar mi-a dat like la fb si dupa mesaj cu ce fac 1.de ce? 2. ii pasa de mine? 3.sau vrea sa fie cu mine? si inainte de ai spune ca il plac ma plimbam cu o fata de 9 ani si el tot se uita la mine (inainte se uita la colega mea, dar atunci nu se uita)se uita numai dupa mine si cand juca fotbal love struck 4.de ce credeti? si ieri mam enervat rau ca o prietena oana stia ca il plac si s-a dus la el si la pupat pe obraz (nu m-am suparat din asta m-am certat cu ea din cauza unei anumite fete)si sau adunat toti in jurul meu si el s-a uitat la mine si zambea 5. oare de ce? s-a uitat de multe ori si cand a venit i-a zis colega mea ce faci ma o saruti pe oana si el s-a uitat la ea si la mine si nu a zis nimic 6. ce credeti? colega mea mi-a zis cand era afara s-a uitat el la ea si dupa in jur si ea a zis ca se uita dupa mine 7.asa sa fie? si mi-a spus cand se luau niste tigani de mine el ma aparat si vroia sa se bata cu unul si ieri cand un handicapat nu ma lasa si strigam in gura mare lasa-ma el nu a facut nimic sad si pe ea a aparat-o de unul care a vrut sa o ude 8 de ce x-(? si oana mi-a spus ca marti cand ea ma alerga, el s-a uitat la mine si zambea asta stiam si eu ca l-am vazut 9. ultima parere credeti ca tine la mine si ca vrea sa fie cu mine? eu cred ca tine si la colega mea findca ea ieri a zis ca a enervat-o unul si el s-a uitat la ea 10.de ce credeti? va rog seriozitate scuze pentru gramatica si pentru multi,, de ce,, dau funda si vot la cel mai bun raspun si cine a raspuns la toate intrebarile pe rand 1, 2 etc multumesc!

Răspuns Câştigător
| Caty5 a răspuns:

1-deoarece ii place de tine
2-a vrut sa vada ce faci din curiozitate
3-te place
4-se vede ca inca te iubeste
5-a pupato doar ca sa te faca pe tine geloasa
6-Cred ca ii pe interese
7-da asa o fost
8-Sati faca-n ciuda
9-da eu cred ca vreau sa fie cu tine
10-deoarece se vede ca inca te mai doreste, chiar daca uneori actioneaza intr-un fel mai diferit

3 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Esti o bataie de cap. =.=

| mat31new a răspuns:

Ca-n filme.

| kobra12 a răspuns:

Neinteresant