| IubesteEa a întrebat:

Deci imi place din nou foarte mult un baiat care m-a placut sau inca o face e complicatstraight face asa vineri eu am pupat-o pe o fata pe obraz si el statea si se uita la mine stiu ca de obicei imi spune pa asa apoi a spus nu ma pupi 1.de ce vroia sa il pup eu? el statea cu mainele bagate in buzunare 2. timid sau ceva? apoi i-am zis sa te pup eu, a venit el la mine si m-a pupat pe obraz apoi ma mangaiat pe brat 3.ce sa cred? aproape ca ne am atins mainilelove struck cand am plecat l-am intrebat ceva si tot asa cu mainele in buzunar statea si vroia sa vina la mine 4.ma place? si intr-o zi am postat pe mess ca esti un dulce rau de tot ma refeream la alt baiat si cand am iesit fix dupa 2-3 minute dupa ce am iesit el a posta nu am cuvinte sa zic te iubesc si am pus punct 5.de ce cand am iesit a postat aia si nu cand eram online? lucrul asta mi la spus si mie la o poveste care am facut-o impreuna pe mess si a zis ca crede ca asa se va termina nu am cuvinte ce sa zic te iubesc si punct 6.era pentru mine, se aseamana nu? dau funda la cel \cea care a raspuns pe rand 1, 2. multumesc

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cred că te place, dar nu este sigur dacă tu îl placi. Spune-i că-l placi, sau măcar dă-i nişte semne cât mai evidente.
Succes!

| Love4Music a răspuns:

Te place sigur dar e timid.

| blacksoul69 a răspuns:

Poate este gelos, sau doar vrea sa te calce pe nervi! sau vrea sa te faca pe tine geloasahappy