| Crissymisiy a întrebat:

Deci in seara de Revelion am baut mult... Deci va zic povestea mai amanuntita:
Anul asta am facut Anul Nou in club cu prietenii. Pe la 11 am inceput sa beau. Ultimul lucru pe care il tin minte este ca am incurcat toaleta de femei cu cea a barbatilor rolling on the floor, asta a fost pe la 11 jumate. Apoi urmeaza partea care mi-au zis-o prietenii. Deci pe la 12 m-am dus sa cant karaoke, m-am dat de rusine... Pe la 2 eram beata crita si am inceput sa ma dau pe la baieti. mai intii m-am dus la barman. Nu am avut noroc laughing. Apoi m-am dus la iubitul prietenei mele (ea nu era la petrecere, dar iubitul ei a venit). Deci el nu era asa beat ca mine. Ne-a luat valul si ne-am dus la el acasa si am facut o partida incendiara de sex. (asta mi-a zis el nu prietenii rolling on the floor ) Deci problema mea e ca acum ma suna si zice ca vrea sa iesim impreuna, dar eu nu vreau sa stric relatia cu prietena mea. Recunosc imi place de baiatul ala... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| anedreaeaaa a răspuns:

Mai fetita...Eo cred ca e urat asa ca refuza-llaughing)

| Crissymisiy explică (pentru anedreaeaaa):

Mdeah, stiam ca nu o sa tina relatia noastra laughing

5 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Am impresia ca e o gluma tot ce spui aici, si la cat de mult razi... Daca nu e o gluma poate ca ar trebui sa te gandesti ca ai o problema sau mai multe: 1. Bei si nu stii ce faci! 2. Prietenii iti spun ce ai facut, si in loc sa iti fie rusine, razi. 3. L-ai lasat pe ala sa isi bata joc de tine, stiind ca esti beata, iti mai si spune, si vrea sa fie cu tine, si culmea ca tie iti cam surade ideea. Nici o buna prietena nu esti. deci am gasit o gramada de probleme pe care ar trebui sa le vezi si sa ti le remediezi. Cea mai importanta ar fi: Daca tu nu te respecti pe tine ca fata, ca persoana, nici altii nu o vor face vreodata!

| anedreaeaaa a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Ba da mult mai comentezilaughing)

| Crissymisiy explică (pentru anedreaeaaa):

laughing

| Crissymisiy explică:

Si cum sa fac ca sa nu afle prietena mea? :\