| ImVector a întrebat:

deci practic ma jucam fotbal si un coleg s-a gandit sa-mi dea un umar neregulamentar. Practic eu am vrut sa il driblez si in timp ce voiam sa ma intorc matahala asta intra cu toata forta in mine. Si stiu ca a intrat cu toata forta deoarece a mai si cazut, daca nu intra cu toata forta ma dezichilibra putin si cadeam, nu cadeam si ma sterfeleam 2 metri pe asfalt. Pe langa o rana care aproape mi-a ajuns pana la muschi m-am ales si cu niste pantaloni rupti. Pantalonii aia erau preferatii mei desi erau de sport, sunt Joggers nu chiar de sport pentru ca ies si cu ei afara. Si acum dupa mine eu cred ca diriginta nu o sa-i scada nota la purtare si masa sau tasu nu o sa-mi dea banii pe pantaloni garantat. Doar va intreb pentru ca nah, nu mi s-a mai intamplat si nu stiu cum sa il fac sa-mi plateasca pantalonii, si diriginta zic ca nu o sa-i scade nota la purtare pentru ca ala o sa zica ca a intrat din greseala ( desi a fost intentionat) si o sa mai zica ca a fost la sport si se mai intampla accidente si el o sa scape fara nota scazuta la purtare. Sunt clasa a 7 a. V-as ruga de putin ajutor

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai bre ce spanac? Erai la sport pe terenul de fotbal ce te mai plangi atat. Ar fi penibil sa ii ceri bani pe pantaloni.