| Maria002 a întrebat:

Deci sa incep cu inceputul.eu si prietenele mele vrem sa dam o party de hallowen. O sa fie ca-ti va invitati si am vrea sa iasa totul bine si neam gandit ca ne puteti ajuta.
Deci ne trebuie :
1.Niste filme de groaza misto
2.Muzica misto
3.Gustari misto
4.Decoratiuni misto
Astept raspunsuri de la voi ce ar trebui sa cumparam... FUNDA MARE MARE MARE

1 răspuns:
| nicusor19 a răspuns:

Bunahappy Sa incepem cu:
FILME: Casa celor 13 fantome; Legion; New Moon;
My Bloody valentine; The last house on the left.
MUZICA: Muzica nu constitue o problema,puneti muzica care va
place si totul o sa fie OK.(puteti sa faceti Karaoke sau sa dati dedicatii)
GUSTARI: Salate ornate in stilul petrecerii sandwich-uri personalizate...
DECORATIUNI: Bostani sculptati la geamuri cu lumanari in interior, daca aveti panze sau perdele colorate punetile pe la usi si pentru o admosfera mai speciala, schimbati becul obisnuit cu un bec rosu sau cu un bec mai slab (sa dea o lumina mai palida). Succes!