| Magdalena234 a întrebat:

happy

Deci sa va spun problema mea.
Haine laughing)) Mda, des intalnita problema la fete thinking
Cand incepem scoala, vreau sa fiu altfel. Adica sa am o alta personalitate si still.
Vreau sa imi fac un still. Dar nu vreau tot elegant sau sport. Cand merg la o ocazie elegant cand merg la scoala sau afara sport.
Cum sa fac sa fiu mai "nepasatoare" in noul an scolar?
Eu de obicei parul il lasam desprins. Ce coafuri as' putea sa imi fac?
Cum sa ma imbrac?
Ce fel de comportament sa am? (nu vreau ceva gen: tu vezi-ti de lectii nu de haine sau fi cuminte la scoala)
Sa va mai spun ca nu vreau sa imi cumpar haine tot timpu pentru. ca nu am asa multi bani sa imi cumpar in fiecare zi haine.
Si cand imi cumpar haine, cum fac? Adica nu stiu cum sa va zic. Cum sa le aleg? Cum... thinking
Stiti vreo vedeta genul meu? De ex. Bella Thorne, ea e ceva gen cum vreau eu. Cand merge undeva la un eveniment se imbraca elegant si se imbraca si sport dar fain. (alte vedete mai stiti? )
Si personalitatea ei as' vrea sa o am. E amuzanta, mai prostuta etc. (o stiti voi).
Deci? happy

DAU FUNDAA pentru cel mai COMPLEX raspuns.

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca Bella ar trebui sa iti fie model in ceea ce priveste vestimentatia.winking ma refer la faptul ca nu are nimic special happystii citatul ala "viata e prea scurta ca sa porti haine plictisitoare"? la asta ma refer,trebuie sa iti creezi tu propriul stil fara sa te inspiri de la altele.dar daca vrei Megan fox e okwinking
Revenind la subiect, iti sugerez sa te duci inainte de scoala la un mall pentru ca acolo iti gas esti cam tot ce ai nevoie happyla scoala nu ai cum sa te dai Asa mare cu hainele adica toata lumea vine in blugi stramti so cam atat happy pot iesi in evidenta prin accesoriibatting eyelashesspre exemplu iti poti lua o geanta mai interesanta(de la meli meli sau accesoriez), o curea mai colorata, o geaca de blugi mai scurta, intelegi tu :X.la par incearca o coada impletita pe o parte, un coc sau par desprins cu o bentita blushing
Despre personalitate nu prea am ce sa iti zic, fii naturala, vorbeste cu toata lumea, organizeaza iesiri cu mai multi din clasa etcbatting eyelashes

| Magdalena234 explică (pentru SweetSecrets):

Pai problema e cu "propriul stil" laughing) Adica... Mna, nu prea ma pricep la astea.
Si, haine am. Dar nu stiu cum sa le asortez (mna, adica stiu, dar... COMPLICAT laughing))))))))))) ).
La par e Ok ce ai zis dar poti niste tutoriale de pe youtube? thinking M-ar ajuta mult :*. Totusi e bine sa te inspiri cat de cat de la altcineva dar nu in totalitate happy. Nu vreau sa ma dau mare. Nici macar nu vreau sa fiu "VEDETA" din scoala oh go on. Vreau doar sa am cum ai zis tu " propriul still ".
Accesorii, din nou ajungem la youtube. Sti ceva interesant cum sa porti accesorii? Despre ghizdan, ce fel de ghizdan sa imi iau? Geanta, ghiozdan ( din ala pe umeri) sau geanta care sta pe umar pe o parte? PS.:pentru genti de scoala poze, ceva? Si accesorii pentru geanta/ghizdan stii?hee hee

9 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Sunt singurul care nu o stie :))? Mdaa... Uite : http://www.tpu.ro/......ui-scolar/ al 2 lea meu raspuns te poate ajuta.

| Magdalena234 explică (pentru AOLEVRIC):

Bella Thorne=Cici (din Totul pentru dans), Cici and Rocky.
Ps.: Scz. dar nu iti pot da fundita pentru ca practic nu ai raspuns la intrebarile mele happy.
Sorry puppy dog eyes

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Magdalena234):

Nu, nu stiu. Daca ma crezi nici nu am vazut intrebarile :)).

1.Nu stiu cum poti sa fii nepasatoare daca acesta este felul tau de a fi, poate doar sa te prefaci.
2. Uita-te pe aici http://www.google.ro/......tp?/search

http://www.google.ro/......tp?/search

3. Uita-te pe aici : http://ashleeholmes.buzznet.com/photos/streetstylefallfashi/?
http://www.google.ro/......tp?/search

4.Te comporti cat de normal, fii tu.

5.Le alegi dupa gusturi, vezi mai sus idei ^^ [3].

6.Nu stiu vedete care sa fie genul tau, daca Bella Thorne aia e genul tau [chiar am cauta-o :)) ] ti-e de ajuns.

7. Daca vrei sa ai personalitatea ei [ desi eu zic ca e mai bine sa fii tu ] poti incerca.

Sper ca te-am ajutat.

| Magdalena234 explică (pentru AOLEVRIC):

laughing Mna, acuma e mai bine cu toate ca as' vreau pe youtube tutoriale nu poze ca asa doar ma mir laughing) Oricum, daca nu mai raspunde nimeni primesti Funda love struck happy

| AOLEVRIC a răspuns (pentru Magdalena234):

Vrei cam multe laughing. Sper ca te-am ajutat oricum.

| didii5 a răspuns:

Pai de ce nu te imbraci cum iti place tie si cum vrei tu? Trebuie sa te simti comoda in hainele care le portiwinking

| XxDdSs a răspuns:

Da, mi se intampla si mie foarte des...trebuie sa ai pe cineva lnga tine sa te ajute sa alegi!