| Annaa_4696 a întrebat:

Deci va rog raspundeti am mare nevoie! Pe 18, adica sambata care vine dau examen de admitere la liceu in clasa a5a. Deci intrebarea mea este: Daca stiti cam ce subiecte vor fi. adica ce fel de probleme. Nu neaparat fix aceleasi subiecte. Si din ce se va da. Adica sa imi dati cateva Exemple. MuLtumesc muult. Dau funda+vot+ce vrei voi. Va roog.
si da ma duc la liceu in clasa a5a. va roog raspuns la ce v-am intrebat.

4 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

@ LinkinPark probabil se refera ca merge la un liceu unde sunt si clase generale happy ca altfel nu ai cum sa fi la liceu in a 5-a... si in leg cu subiectele depinde la ce liceu mergi... de regula se da ex din mate romana eventual si engleza sau o limba straina. si subiectele se fac cam din materia pe care ai facut`o pana acum happy

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Ce tare, clasa a 5-a la liceu...vai,vai din ce oras esti tu ma daca aveti clasa a 5-a la liceu?laughing. Acuma depinde la ce dai examen romana, mate, engleza etc.

| Yosii a răspuns:

App. suntem din severin. si la liceu nu se fac clase generale. poti sa dai examen din a 5 a. daca ai luat examenu' ai trecut la liceu. nu la clasa generala din liceu! sh daca voi nu stiti nu mai raspundeti porcarii ok?

| Sabiii a răspuns:

Am am dat la liceu in clasa a cincea(la petru rares). acum intru intr'a saptea.sa stii ca subiectele nu sunt grele deloc! sunt chiar usoare, adica mie asa mi s'au parut. funda?:*