| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Deci vreau sa ma sfatuiti in legatura cu un telefon. Vreau sa imi cumpar un Nokia, cu tastatura qwerty, camera cat mai mare si pana in 7 milioane. Stiti ceva de calitate si sa indeplineasca conditiile de mai sus?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti mai bine Samsung sunt mai bune ca pret, calitate, facilitati decat Nokia! http://telefonultau.eu/categories/Samsung/

| anonimussssssss a răspuns:

Niciun telefon nu se compara cu Nokia.iti recomand un Nokia E5.are camera de 5mpx.si costa in jur de 5-6 mil. sper ca te-am ajutat.bafta

| GlontulAreMereuDreptate explică (pentru anonimussssssss):

Sa sti ca si eu m-am gandit la acesta. Insa am vazut niste comentarii ca nu e bine sa il tii in buzunar ca se strica sau asa ceva, avea comentarii mai stupide. Nici nu stu ce sa cred. Acesta mi-a mai fost recomandat.

| SimpleGirl408 a răspuns:

Nu stiu daca e exact ceea ce cauti, dar cred ca un Nokia asa 302 e foarte marfa...
Uite si un site, in caz ca te ajuta! http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-nokia-asha-302-30609443

Succes! O zi buna!:)

| SimpleGirl408 a răspuns (pentru SimpleGirl408):

Scuze, acolo e a s h a [legat] dar ma corecteaza...

| OchiiCaprui a răspuns:

Eu am un Nokia c3-00, il am de ceva timp si sunt super multumit de el.