| RobertLewandowski2000 a întrebat:

Deci,vreau sa spuneti ce credeti despre mine. Sunt un baiat foarte frumos, am gropita în barbie, par saten, ochi căprui, am 16 ani, am 1.78. Imi plac fotbalul, jocurile video. Ma imbrac elegant( camasa si pulover, blugi, adidasi ). Imi place sa ascult Avicii, si in general muzica electronica.Sunt amabil cu toata lumea si sunt bun la suflet, sunt glumet si intotdeauna sunt optimist,sunt zodia pesti.Nu beau, nu fumez, nu ma droghez. La scoala multe fete ma admira si ma plac si ar vrea sa fie cu mine, dar trebuie sa plac si eu fata respectiva nu doar ea pe mine. Vreau sa spun ca eu vreau o fata care sa fie pe placul meu. In ziua de azi, majoritatea sunt numai dupa bani si interesele lor, iar unele sunt fitoase, iar mie nu imi plac genul asta de fete. Sunt cateva care imi plac si cred ca si acestora le place de mine. Ce credeti despre mine?

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ca esti nesigur pe tine, asta cred, de fapt sunt sigur de asta.

| Clorox a răspuns:

Frumusetea nu se vorbeste, nu ai cum sa spui ca esti frumos, altii decid daca esti frumos sau nu, daca te simti bine in pielea ta asta e altceva, dar asa nu...

| GreenVoid a răspuns:

Ca nu te cunosc.Si ca dai pe dinafara de modestielaughingCand ceri o parere(persoanelor care te cunosc cat de cat)insiri si partile negative ca altfel intrebarea e retorica "ce credeti despre mine?" Pai ai scris ceva de rau?

| McDude a răspuns:

Un imbecil cu un complex de superioritate. Giovanni Becali 2, dacă vrei tu.

| Andreeasiincaceva a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ai grija sa nu fii prea narcisist sau asa si sa alegi fata care e rusinoasa si impiedicata in fata ta, care nu vrea sa fie in centrul atentiei si sa ii gasesti frumusetea ascunsa.

| RobertLewandowski2000 explică:

Mama mea si foarte multe persoane spun ca sunt frumos