| Ciocciocmac a întrebat:

Buna TPU
Imi plac 2 fete: una e fițoase si mai greu de abordat si cealaltă e foarte dulce si de treaba, dar mie imi place de ambele, pe care credeți ca ar trebui sa o aleg?

Răspuns Câştigător
| NAdrian a răspuns:

Pe a doua, datorita contratului contrastului prima pare mult mai "rea", iar a doua mult mai buna.
Tendinta e sa cuceresti pe tipa inabordabila, totutsi, alege pe a doua.

6 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Dacă aş fi in locul tau aş alege-o pe cea "foarte dulce şi de treba". Nu îţi recomand sa o alegi pe cea fiţoasa fiindca iţi va face o gaura in buget şi posibil sa ramai şi fără ea. Deci alege-o pe cea "dulce şi de treabă". Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

a 2a.

| Ragnarøk a răspuns:

Intrebarea ta este confirmarea teoriei ''dragostea nu e oarba, e retardata''.

Lasa-ma sa-ti spun ceva, baietas, chestia asta pe care voi o numiti ''dragoste'' e doar un produs al hormonilor vostri sexuali si, cum societatea e superficiala si ignoranta in natura ei, ai sanse maxime sa te ''indragostesti'' de zeci de fete. Din punctul meu de vedere ar trebui sa ai ca principal criteriu de alegere lucrurile ce le scoate pe gura si nu doar infatisarea fizica. Dar deh, ce stiu eu despre dragoste?

| Ankesenamon a răspuns:

Nu iti voi zice pe care, tot ce iti spun este sa faci ce simti si sa te gandesti si la consecinte, la viitor, cu care te vei putea simti TU, si cu care te vei putea simti bine.fa ce simti si alege cu cap!

| SelfieWild a răspuns:

A doua, apropo ție nu-ți plăcea de Auriana din lolirock? Pam Pam Pam

| Ciocciocmac explică:

Si eu am zis ca imi place ceva la fizicul ei? Am zis ca imi place ca e de treaba si dulce.