| Swallow a întrebat:

Descrieti`mi si mie vacanta voastra de vis, cu detalii, chiar as vrea sa aflu. happy Pentru cea mai buna descriere - FUNDA! happy

7 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Vara într-o insulă, eu cu iubitul, o casă pe un lac, una modernă, dormim, cântăm eu la chitară, el la orgă, seara mergem la petreceri, plajă, poze, plimbat cu elicopterul, scufundări, înot cu delfinii. De vis, ce mai.

| madyddd a răspuns (pentru Elvina):

"eu cu iubitul, o casă pe un lac,..."... eu adormisem de la primele cuvintelaughing))))
am tresarit cand ai pus "punct" laughing))

| Elvina a răspuns (pentru madyddd):

Cum așa? E foarte tare. E de vis. Ce nu-ți place?

| madyddd a răspuns (pentru Elvina):

Nu am spus ca nu imi place... nu intelege gresitbig grin
stiu ca e foarte tarelove struck

| BlackAngel97 a răspuns:

Eu la tara la bunica in mijlocul drumului vorbind la telefon (doar acolo este semnal) si uitandu-ma in curte la vecinul foarte bronzat si fara tricou rolling on the floor