| RapTor800RPM a întrebat:

Salut descrieti o zi deosebita din viata voastra cea mai buna descriere ia funda.

1 răspuns:
| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Pai nu e cine stie ce dar acea zi a fost importanta pentru mine.implineam opt ani,era sambata, atunci cand m-am trezit langa mine era o punga mare in care erau dulciuri si haine pe care scria mare ''la multi ani''. Cand m-am dus in bucatarie mama mi-a pregatit micul dejun.Dar tata nu era acasa si era ciudat pentru ca sambata nu mergea niciodata la servici. Dupa cateva ore a venit tata cu o mare surpriza pentru mune...un calculator m-am bucurat foarte tare, apoi am avut o petrecere cu prietenii de la scoala.N-am sa pot uita niciodata acea zi.