| Ruxy2850 a întrebat:

Din pură curiozitate, ce discuții abordează băieții între ei?

Răspuns Câştigător
| ArtIsAnExplosion a răspuns:

Noi, adica eu si prietenii mei, ca nu sunt toti barbatii la fel, vorbim despre multe lucruri, in general fotbal, politica, jocuri si anime, asta cand nu dezbatem chestii serioase. De asemenea, ne jucam mult "smash or pass".
Avem intre 25 si 33 de ani. happy

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Despre footbal, fete laughing, prieteni, muzică etc.

| BlackRaven45 a răspuns:

Cam ce abordeaza si fetele. Despre prieteni, familie, scoala, jocuri, sport, filme, seriale, meme-uri, muzica, etc. Nu sunt extraterestri.