| RosseRosse a întrebat:

Din toamna voi intra in clasa a 9-a la Liceul Teoretic Decebal Constanta la profilul mate-info. As vrea sa stiu:
1.Cum sunt profesorii?
2.Cum este programul?
3. Cum sunt elevii?
4.Ce alte activitati extrascolare se fac?
5. Daca sunteti din liceu aveti habar cine va fi diriginte?
6. La ce o sa dau teza?
7. Cum vi se pare informatica?
8.Ce parere aveti despre liceu?
Astept cat mai multe raspunsuri (dau vot + funda ). Va multumesc anticipat!

P.S. Daca mai aveti de adaugat ceva informatii suplimentare voi tine cont de ele.

2 răspunsuri:
| AnushkaAxy a răspuns:

Buna!
Nu sunt din Constanta, ba chiar din celalalt capat al tarii. laughing
Stiu ca am fost si eu la profil de mate-info cu info intensiv.
Dai teze la
-romana
-mate
-info (de ex eu am dat 2 teze pe sem la info..scris si pc._. )
-la alegere dintre bio, chimie si fizica
Iar informatica nu e chiar asa de grea daca te pasioneaza si esti atenta la inceput.
Bbye wave

| EmyBrt a răspuns:

Buna!
Si eu sunt tot din Constanta..am prietenii multi la Decebal..chiar daca nu's la liceul acela.
1-Sunt foarte OK predau putin.iar la ascultat nu te sufoca cu multe intrebarii(din ce am auzit)
2-Programul difera clasa a9-a dimineata la fel si a 11-a iar clasa a10-a dupamiaza si a 12-a la fel!
3-Elevi sunt foarte OK depinde si cu cine te imprietenesti
4-Aici chiar nu am idee
5-IDK
6-Fiind pe mate info vei da la MATE, ROMANA, INFORMATICA
7-Eu sunt la alt liceu din Constanta la care nu se practica mate-info..am vrut sa intru la mate-info dar pc-ul ma repartizat aicisad informatica este interesanta...
8-Liceul este unu' bun, ok din toate punctele de vedere...