| Emilia69 a întrebat:

Buna TPU diriginta mea nu vrea sa facem banchet. Si din cauza asta cativa colegi nu mai vor nici ei acum. Ce sa fac? Cum sa o conving pe diriginta, care nici nu vrea sa auda.
Cei care vrem vrem sigur vreo 3-4 copii nu doresc.Sunt a8-a nu inchiriem nimic deoarece avem gratis rezervatie, si nici parintii nu prea se implica

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

In primul rand fix in categoria asta ai pus intrebarea?, ok, incearca sa vorbesti cu mai multi colegi de la tine din clasa sa va puteti convinge diriginta