| Kido0 a întrebat:

Diseara dau un mik party.4-5 persoane.si o sa vina si baiatul pe care il plac. si as vrea sa fim cuplu. dar nu stiu ce sa fac funda

6 răspunsuri:
| crhh a răspuns:

Incearca asa: pui o piesa mai romantica, si il iei la dans...sau stiu eu, stai mai mult timp pe langa el, incepi cu gesturi fine, si dupa o vreme...sigur o sa se ajunga si la mult asteptatul sarut! Sa ai bafta-n legatura cu ce iti propui!

| OrionM6 a răspuns (pentru crhh):

La o astfel de miny-party, actionand cum ai zis tu + influenta alcoolului o sa se ajunga la gang bang/orgy ^^

| crhh a răspuns (pentru OrionM6):

Si daca au doar 13-14 ani? Am dat un raspuns pentru un "kiddo" :-)

| OrionM6 a răspuns (pentru crhh):

Au fost si fetite de 11-12 ani gravide happy... E de ajuns o cantitate optima de alcool si/sau o influenta negativa pentru a trece la treaba ^^

Si nu cred ca o sa se multumeasca ei doar cu apa minerala si cola happy

| crhh a răspuns (pentru OrionM6):

Pai speram ca nu o sa se ajunga la alcool, eu nu am mentionat mai nimic despre alcool in postul meu, in speranta ca nu se va consuma.

| TeIubescBL a răspuns:

Şi eu vreau multe, dar păcat mare că nu se poate.