| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU laughing)) doamne. cati oameni fara minte exista laughing) azi la scoala o tuta. in clasa cu mine [ suntem doar clasa a 5a puppy dog eyes ] a inceput sa barfeasca si sa imparta zvonuri ca eu si cu inca 2 fete avem menstruatie [ fratee, asa e. si ce daca e asa? e ceva firesc, ceva pe care toate fetele il au. toate femeile/fetele de pe glob/Pamant/Terra. dar ce sa zic thinking poate ca ea nu are acelasi orizont ca noi. asa si cum ziceam : profa de geografie nu a venit. si ea umbla prin clasa ca ea e smechera. a luat un marker si a scris pe taba : numele meu + numele celor 2 colege = absorbante Always. toti au inceput sa rada. si toti erau uimiti. si ii auzeam cum ziceau : ele au ciclu? nu stiu. atunci de ce folosesc? cum ma confrunt cu tipe din astea` fara mine? ea nu e dezvoltata deloc. nu are sani. zici care are 5 ani. laughing cum o rezolv data viitoare. eu sunt de aia cu bataia:d imi venea sa ma duc la ea sa ii lipesc si o palma si un sut in fund. Daca viitoare ce fac?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...cam asta e nivelul de maturitatea in clasa a 5-a

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Heii happy si eu sunt in clasa a 5-a. Paii... ce poti sa faci e sa scoti un abosorbant [nu conteaza daca rau sau nu de tine] si sa i-l pui in cap sau pe gura happy ori mai bine il bagi in ghiozdan happy asa am facut eu unei colege tampite happy baftaa happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Na, glume de clasa 5 a ce sa faci. stai sa vezi printr a 7 cum o sa zica ca te ai pupat cu nsutiu care sau ca iti place de nustiucine.

| adelina899 a răspuns:

Sunt cam fustrate tipele probabil le.a venit de curand si sunt tari in p***a scuze de expresie dar asa e. Cu violenta nu rezolvi nimic esti baiat si e penibil sa dai intr'o fata chiar daca a fost jenant sau doar o gluma nevinovata dar prosteasca ce'i drept. Fa`o sa se simta prost in legatura cu subiectul asta jeneaz`o putin inca data viitoare nu o sa o mai faca desi laughing nu cred ca o va mai face ca le.a trecut... sti tu laughing) dar luna viitoare again glumesc

| LauraEU a răspuns:

Pai cand nu mai vine o profa sau mergi si scrii pe tabla numele ei =fraera si in pauza mergi al ea si zici "tu copila nu te mai da tu smechera, daca tu nu ai menstruatie ti-e ciuda ca suntem mai dezvoltate si inainte sa mai zici cv despre cineva du-te si aruncate pe apa pana nu te arunc eu!" si o spui la profa