| TheDaughter a întrebat:

Hei TPU... Fetele din clasa de la mine au inceput sa ma barfeasca. Ma fac in toate felurile, ma imita...incerc sa le evit, sa nu le dau importanta, dar nu mai rezist. Nu sunt o fata care sa-si dea fite exagerate.Va rog, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Chiar daca te iei de ele cu siguranta nu vei rezolva nimic, pe langa asta, le place la nebunie sa te enerveze prin diferite mijloace.Eu cred ca ar fi mai bine daca le-ai eclipsa, gen...nu le bagi in sema,iti vezi de treaba ta in continuare, te remarci la invatatura, vorbesti cu persoane de la alte clase... daca le acorzi prea multa atenti cu timpul o sa regreti.

2 răspunsuri:
| TheDaughter explică:

Ashura, cargodrive...sincer v-as da la amandoi funda. Imi pare rau ca nu pot face astasad

| cargodrive a răspuns:

Si sora mea a avut probleme de genu tio dau pe ea sa-ti spunabig grin.sall incearca sa te ridici fata de ele.sa faci lucruri care sa atraga atentia altor persoane din scoala sau clasa ta.incearca sa iesi in evidenta prin tot ce faci...sa le demonsterezi ca esti de 1000000000000000000 de ori mai buna ca ele.incearca sa-ti faci prieteni noi.incearca sa faci lucruri pe care sa le deranjeze dar nu lucruri exagerate! mai pe scurt incearca sa faci mai mult bine, sa eviti lucrurile rele.SA FII DEOSEBITA IN TOT CE FACI!