| HardcoreCountry a întrebat:

Doamne...nu stiu ce e cu mine de un timp, cam un an. Am doar probleme in orice domeniu. Nu mai pot, simt ca trebuie sa ma descarc si asta este locul potrivit.
Sunt indragostita pana peste cap de un prieten bun. Problema este ca el nu ma place, si nu simte absolut nimic pentru mine, chiar daca ne vedem aproximativ in fiecare zi. Tot timpul ma gandesc la el, nu stiu ce sa fac. Nu se pune problema sa-i spun ca in plac, ne-am strica si singurul gram de prietenie pe care il avem si dupa aceea si-ar bate joc de mine cu prietenii sai. Cum sa fac sa-l uit, nu stiu, sa nu mai sufar? Am iesit cu prietenii, am incercat sa caut pe altcineva, am incercat pur si simplu sa-l uit, dar nu merge.
Va rog, orice sfat sau chiar si critica din partea voastra m-a ajutat mereu. Va pup pe toti!
Dau fundita si va las si id-ul daca credeti ca vreti sa-mi spuneti ceva mai privat : pretty.angel1902

3 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

Pai ar fi bine sa ii spui pe mess...ca sa fiti singuri...si sa stii ca daca nu risti nu castigi! norochappy

| eugenl a răspuns:

Ia taurul de coarne. Pur si simplu spune-i. NU te feri de ridicol. Si ce daca vb cu prietenii lui. Daca va rade de u inseamna ca e prost, si nu-ti trebuie prieteni din astia. Daca e prieten adevarat te va ajuta el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... fa ceva ce'ti distrage atentia, asculta muzica, vorbeste cu prietene, orice si...cunoaste pe cineva. Timpul le vindeca pe toatehappy