| Matran_Alin_1984 a întrebat:

BUNA TPU ...doresc sa ma transfer in primul semestru si nu stiu daca trebuie sa dau o suma de bani sau nu sau daca conteaza media de la admiterea la liceu ...ma puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce oare crezi ca trebuie sa dai bani? Esti la medic? Asa ii invatati cu primitul banilor. Inseamna ca nu ai media care trebuie pentru acel liceu la care vrei sa te transferi. Vezi ca mita intra sub incidenta legii. Si cel care primeste dar si cel care da.

| DanFunie a răspuns:

Conteaza media de admitere la liceu, nu dai niciun ban crede-ma, poti sa te transferi linistit unde iti place atat timp cat ai media de admitere cat trebuie pentru respectivul profil la care vrei sa te transferi. Multa bafta!